Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tierra Verde 4560 8594170000000

Urýchľovač kompostu (pap. vrecko 500 g)

12,90 €
skladom > 100 ks (info)

Vyvážená zmes bakteriálnych kultúr zmiešaných s enzýmami a živinami pre urýchlenie zrenia záhradného kompostu so zachovaním všetkých jeho živín a hnojných hodnôt. Urýchľuje tvorbu kompostu na niekoľko týždňov.

Zloženie: zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov


Bezpečnostné opatrenia: Zabraňte vniknutí do očí. Opláchněte si ruce, pokud při aplikaci přijdou do kontaktu s výrobkem. Používejte jen podle uvedeného návodu. Skladujte na suchém a chladném místě. Přípravek je neto-xický a zcela neškodný pro životní prostředí. Ve směsi se vzduchem může být vznětlivý. Pri vdýchnu-tí môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.
MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím