Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x

Naše priority

Široký sortiment :

pastedGraphic.png

V širokom sortimente nášho e-shopu nájdete všetko po čom túžite. Vďaka spolupráci s viacerými poprednými značkami ponúkame tie najkvalitnejšie produkty za najlepšie ceny. Sortiment pokrýva bežné požiadavky zákazníkov ale aj špeciálne potreby pre tých najnáročnejších. 

 

Prijateľné ceny : 

pastedGraphic_1.png 

Kvalitné produkty za prijateľné ceny. Naša firma Vás presvedčí o tom, že nákupom u nás ostanete spokojní a nezaplače pri tom vaša peňaženka.

 

 

 

Rýchle dodanie : 

pastedGraphic_3.png

Tovar, ktorý držíme skladom posielame do 24 hodín. Výnimkou môže byť, ak je objednaný tovar zaplatený bankovým prevodom. 

 

Nadštandardná starostlivosť o zákazníka :

pastedGraphic_4.png pastedGraphic_5.pngpastedGraphic_6.png

Vždy pre nás bude kľúčovým cieľom mať spokojných zákazníkov a s maximálnou ústretovosťou plniť ich požiadavky. Najlepší zákazník je vracajúci sa zákazník. Vždy sme tu pre Vás a radi Vám poradíme pri Vašom nákupe. Každého zákazníka, ktorý u nás nakúpi vnímame ako dlhodobého partnera, nie ako jednorazovú objednávku. Náš zákazník, náš pán !

 

 

MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím