Kompava 6069 8586011215388

Tryptofan B+ 500 mg/60 kps

15,35 €
skladom (info)

 

L-tryptofán je esenciálna aminokyselina, ktorá okrem syntézy proteínov má významnú úlohu v centrálnom nervovom systéme ako prekurzor neurotransmitera serotonínu (hormón dobrej nálady) a hormónu hypofýzy melatonínu (spánkový hormón). Vitamíny B6 a B3 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky, prispievajú tiež k zníženiu miery únavy a vyčerpaniaTryptofan B+ pozitívne prispieva k zlepšeniu nálady, lepšiemu zvládnutiu stresových situácií, nervozity a napätia počas dňa a na skvalitnenie spánku počas noci.

 

BALENIE:

 

60 kapsúl

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

 

 

    • Dospelí 2 × 1 až 2 kapsule ráno a večer

 

    • Užívajte na lačný alebo poloprázdny žalúdok

 

 

POUŽITIE:

 

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

 

ZLOŽENIE:

 

L-tryptofan, vit.B6 (pyridoxínhydrochlorid), Vitamín B3 (nikotínamid), živočíšna želatína, oxid titáničitý.

 

UPOZORNENIE:

 

Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Osobám s poruchou činnosti obličiek, pečene a čriev odporúčame konzultovať užívanie prípravku s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25°C, mimo dosahu malých detí.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím