EatGreen 3015 6430026061510

Trstinový tanier štvorcový 16x16cm, 50 ks

4,48 €
skladom (info)

Balenie obsahuje 50ks.

Taniere z cukrovej trstiny sú určite najlepšou alternatívou voči jednorázovým plastovým tanierom.

Sú lacné, odolné a čisto prírodné. Preto sú ideálne aj pre reštaurácie, festivaly a rôzne podujatia, kde je spotreba jednorázových tanierov najväčšia.

Obrovská výhoda je v tom, že sa vyrábajú z nevyužitého materiálu (vlákniny), ktorý vzniká pri výrobe trstinového cukru.

Zaujímavosťou je, že zo 100 ton cukrovej trstiny sa získa 40 ton cukru a 34 ton hodnotného odpadu, ktorý sa dá ďalej ekologicky spracovať. Tento ,,odpad” sa ďalej využíva nie len na výrobu obalového a papierového materiálu, ale aj ako stavebný material hlavne kvôli jeho pevnosti, stabilite a odolnosti.

Sú vhodné aj na podávanie horúcich jedál. Neprepúšťajú ani vodu a oleje a sú teda ideálne aj na polievky a mastnejšie jedlá.

 

Trstinové taniere sú 100% prírodné a rozložiteľné. Úplne sa rozložia už do 90 dní.

Už žiadny ďalší plastový odpad, ktorý využiješ pár minút a rozkladať sa bude niekolko storočí.

Daj zelenú prírode!

 

Využívaním prírodných produktov EatGreen máš reálnu šancu priložiť ruku k záchrane našej planéty a zanechať nasledujúcim generáciám čistejšiu Zem.

Buď aj ty zmenou, ktorú chceš vydieť vo svete.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím