sodasan 1806 4019886018005

Tekuté mydlo na odstránenie škvŕn s BIO rastlinnými olejmi

5,35 €
skladom 2 0.5kg (info)

Klasika pre cielené odstraňovanie škvŕn. Lacné, no zato účinné. Vhodné na všetky typy textílií okrem vlny, hodvábu a vlny z alpaky.

Účinné na odstránenie odolných škvŕn.

  • účinne odstraňuje škvrny
  • s rastlinným bio mydlom
  • bez enzýmov, GMO
  • bez farbív a konzervačných látok

Vzniknuté škvrny by ste mali odstrániť okamžite. Ak je na to už príliš neskoro: textíliu so silnými škvrnami a zožltnutú textíliu na noc namočte. Robí to zázraky.

Použitie: Vynikajúcí prípravok na odstránenie odolných škvŕn na všetky druhy textilií. Odstraňuje škvrny od trávy, krvi, kakaa, ovocia a mastnotu.

S ohľadom na životné prostredie:
Tento produkt obsahuje mydlo, ktoré je v prírode rýchlo a úplne biologicky odbúrateľné. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty:
Tento prípravok je certifikovaný podľa prísnych smerníc Ecogarantie.

Zloženie:

> 30% voda, 15-30% mydlo z rastlinných olejov*, <5% etanol, extrakt z hovädzej žlče, glycerin*, citrát, chlorofyl, éterické oleje. *z kontrolovaného biologického pestovania

 

INCI: Aqua, Sodium Soap, Alcohol, Fel Tauri Siccum Powder, Glycerine, Citrate, C.I.75810, Essential Oils, Limonene, Citral, Linalool

Hodnota pH: 10,5 – 11,0

KBÚ tekuté mydlo na škvrny


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím