Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Attitude 626232111279 626232111279

Sprej pre ľahké rozčesávanie detských vláskov

9,32 €
skladom (info)
Tento hypoalergénny prípravok Vám veľmi uľahčí rozčesávanie detských vláskov.
 
 
Už žiadne slzy pri rozčesávaní zamotaných vláskov. Možno použiť ako na suché tak na vlhké vlásky a neoplachuje sa.
 
Navyše sa u neho rovnako ako u ostatných produktov ATTITUDE Môžete spoľahnúť, že obsahuje výhradne bezpečné látky.
 
 
Je obohatený o výťažky z červenej repy, listu čučoriedky a semien moringy. Červená repa je úžasný antioxidant, ktorý má funkčnosť kondicionéru. Listy čučoriedky sú bohaté na vitamíny a minerály a sú známe pre ich upokojujúce a ochranné vlastnosti. Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov.
 
 
 
Prekrásna vôňa vodného melónu a kokosu, ktorá si vás určite získa.
 
 
Zložky spreju sú z prírodných zdrojov - rastlinných a minerálnych. Sprej je hypoalergénny, dermatologicky testovaný a neobsahuje žiadne dráždivé látky a alergény
  • Bez škodlivých konzervantov ako napr. Phenoxyethanol, parabénu, formaldehydu, benzyl alkoholu
  • Bez fosfátu, sodium lauryl sulfátu (SLS) a sodium laureth sulfátu (SLES)
  • Bez rakovinotvorných látok ako napr. 1,4-dioxínu a etylén oxidu klasifikovaných IARC (Medzinárodná agentúra pre výskum rakoviny).
  • Bez BHA BHT, ftalátov a triklosanu, ktoré sú označené organizáciou Environmental Working Group ako endokrinné disruptory
  • Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácie bojujúca za práva zvierat na svete
  • Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom
  • Pre výrobu produktov ATTITUDE sú použitie 100% obnoviteľné zdroje energie
  • 100% recyklovateľný obal
 

Použitie

Pretrepte a nastriekajte na suché či vlhké vlasy a jemne rozčešte. Neoplachujte.
 

Zloženie (v angličtine)

Aqua, glycerin, shea butter glycerides, PCA glyceryl oleate, sodium benzoate, potassium sorbate, hydrolyzed corn starch, beta vulgaris (beet) root extract, vaccinium angustifolium (bleuet) leaf extract, maltodextrin, moringa oleifera seed extract, citric acid, triethyl citrate, decanal (fruit), dimethyl heptenal (fruit), gamma-nonalactone (coconut).


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím