Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852368 8586021852368

Smrek prírodný esenciálny olej

5,80 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Smrek má brilantnú, jasnú a povznášajúcu arómu.  Má príjemnú vôňu "zeleného lesa", ktorá je povznášajúca a slúži ako vynikajúci olej pre jogu a meditatívnu prax. Používa sa vo veterinárnych mastiach. Rozsiahle sa používa v osviežovačoch vzduchu v domácnosti, pracích prostriedkoch, mydlách, prípravkoch do kúpeľa a toaletných potrebách.ÚČINKYZažívacie ústrojenstvopodporuje močeniepomáha udržiavať činnosť obličiekImunitný systémneutralizuje mikróbystimuluje imunitný systémpodporuje poteniezmierňuje svalové napätie a bolestivé kĺbyzmierňuje bolesti hlavy spôsobené preťaženímDýchacie ustrojenstvouľahčuje dýchanieposilňuje dýchací systémpotláča kašeľpomáha pri vykašliavanístimuluje prieduškyStarostlivosť o pokožkuneutralizuje mikróbyznižuje stratu vlhkostitonizuje a obnovuje žilovú cirkuláciupodporuje hojenie tkanívMuskuloskeletálny systémupokojuje boľavé svaly, šľachy a kĺbyznižuje opuchNervový systémposilňuje nervový systémpomáha zmierniť stres a nervové napätieupokojuje nervový systémzmierňuje úzkosťznižuje strespovznášajúcizlepšuje náladuBEZPEČNOSŤNetoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Ak ste tehotná, pred použitím sa poraďte s lekárom . 


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím