Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
sante 40184 4025089041849

Sante Prášková farba na vlasy - červená

7,10 €
skladom 3 60 tabliet (info)

Prírodná farba z rastlinných výťažkov s dlhotrvajúcim účinkom. Vytvára ochranný film na vlasoch, dodáva im nádherný lesk a farbu. Výsledný odtieň závisí od farby vašich vlasov pred farbením. Nenarušuje štruktúru vlasov.

SANTE prášková farba na vlasy:
· dlhotrvajúca farba,
· extra objem a starostlivosť,
· čisto prírodné,
· extra jemné,
· bez peroxidu, amoniaku a iných chemických prísad,
· bez syntetických farbív, parfumov a konzervačných
látok,
· BDIH certifikované prírodné produkty.
100% jednoduché

Rastlinné farby sa jednoducho zmiešajú s vriacou vodou. Zmiešaním prášku a vody zmes získa krémovú konzistenciu, ktorá sa aplikuje na vlasy. Vlasy po farbení majú prekrásne žiarivú farbu. Prírodné výťažky obsiahnuté vo farbách dodávajú vlasom výživné látky.

100% trendové

Kvalitná vyvážená zmena a výrazné farebné kontrasty:
so SANTE prírodnou farbou na vlasy je farbenie nefarbených alebo už farbených vlasov prírodnou farbou jednoduché. Červené odtiene zafarbia svetlohlavé vlasy na koralovočervené. Ak je červená farba použitá na tmavo plavé vlasy, výsledok je žiarivý rubínovo červený. Na prirodzených bledohnedých vlasoch zanechajú mahagónový nádych. Obdobný odtieň dosiahnete aj pomocou mahagónovej alebo bronzovej farby. Zafarbením vlasov čiernou farbou, ak vlasy boli farbené mahagónovou, dosiahnete neodolateľnú tmavohnedú farbu.
100% rastlinné
SANTE prírodné farby na vlasy vyživujú vlasy, sú dlhotrvajúce a dodávajú vlasom výživu aj počas samotného farbenia. Rastlinný farebný prášok obsahuje starostlivo vybrané prírodné zložky, ako sú hena, bylinky a ovocné výťažky. Zvláčňujúce pšeničné proteíny dodávajú vlasom neodolateľný lesk.
SANTE rastlinné farby na vlasy sú zmesou pšeničných proteínov, algínu, heny, škorice, orechových šupiek, kramérie, indiga, kávy, cvikle a rebarbory. Pomer jednotlivých zložiek vo farbách závisí od farebného odtieňa.

Zmývateľné? Zmývateľné po niekoľkých umytiach – polotrvácna farba!
SANTE prírodné farby sú dlhotrvajúce. Vymývajú sa postupne.

Chcete byt plavá? Žiaľ, to nie je možné!
Nikdy nedosiahnete svetlejší odtieň, ako je pôvodná farba vašich vlasov. Taký výsledok je možné dosiahnuť len oxidačným procesom chemickými farbami, ktoré nahrádzajú vlasové pigmenty v štruktúre vlasov.

Perfektné vlny? Samozrejme!
SANTE prírodné farby na vlasy používajte po trvalej, nie
pred ňou. Správny postup vám zabezpečí želaný odtieň farby.
Farba taktiež zvláčni a vyživí vlasovú štruktúru, ktorá sa ničí
počas trvalej.


Príroda a chémia? Žiadny problém
Chemicky farbené vlasy môžu byt farbené SANTE prírodnou farbou na vlasy. Prírodné farby na vlasy taktiež obnovujú narušenú štruktúru vlasov po farbení chemickými farbami. Ale vždy je potrebné vyskúšať farebný odtieň prírodnej farby na pramienku vlasov.


Šedivé vlasy? Áno, ale....
SANTE prírodné farby na vlasy sú vhodné na farbenie šedivých vlasov, okrem odtieňa SANTE čierna, ktorý môže byť použitý na šedivé vlasy iba po zmiešaní s inými SANTE farebnými odtieňmi. Šedivé vlasy ostanú po zafarbení svetlejšie ako vlasy bez šedín.
Pri farbení šedivých vlasov dostanete vždy svetlejší odtieň.

100% fascinujúce farby
Neustále rastie nadšenie kaderníkov z výsledného odtieňa úžasných prírodných farieb. Nasledujte tipy a triky profesionálov a s istotou získate novú dlhotrvajúcu žiarivú farbu vlasov.
Chcete sa vyhnúť prekvapeniu?
Testujte na pramienku vlasov!
Výsledný farebný efekt po použití prírodnej farby SANTE v kombinácii s pôvodnou farbou je veľmi individuálny. Odporúčame najskôr zistiť výsledný odtieň zafarbením pramienka vlasov.

Zloženie (INCI): Lawsonia Inermis (henna) Leaf Powder*, Algin, Hydrolyzed Wheat Protein *suroviny z kontrolovaného biologického pestovania

MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím