AllCosmetics.sk
  • AllCosmetics.sk
Angry Beards

Šampón na vlasy Angry Beards

12,50 €
skladom (info)

Asi poznáte 2 v 1, možno ste počuli aj o 3 v 1. V Angry Beards si povedali, že skúsia maximum, čo je možné. Pushovali hranice všetkého známeho, a tak vznikol šampón 69-IN-1. Šampón s extrémnou penivosťou, s zjemňujúcimi a kondicionálnymi prísadami. Upokojujúci a maz regulujúci, hydratačný, spevňujúci, osviežujúci a revitalizujúci. Šampón, ktorý sa nedá s ostatnými ani porovnať, a tak vytvoril vlastnú, novú kategóriu očisty a starostlivosti o vlasy.

Šampón obsahuje upokojujúci a maz regulujúci Panthenol, hydratačný Glycerin a predovšetkým minerálny komplex látok podporujúcich regeneráciu a metabolizmus vlasovej pokožky. Zanecháva pocit sviežosti a vitality. Obohatili sme ho aj o extrakt z rastliny Inula Crithmoide, ktorý je bohatý na steroly a glucolipidy. Tie prispievajú ku spevnení, reštrukturalizácii a ochrane vlasov pred UV žiarením a vonkajšími vplyvmi. Dali sme do neho aj aktívne uhlie, kvôli jeho schopnosti zlepšenia absorpcie nečistôt, mastnoty a zápachu do bublín.

Balenie 300 ml.

MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím