Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021850821 8586021850821

RUKY alkoholová dezinfecia s esenciálnými olejmi 125 ml

5,83 €
skladom (info)

Profesionálna dezinfekcia na ruky na báze alkoholu. Je obohatená o 70% izopropylalkohol, glycerín a 100% prírodné esenciálne oleje Citrónová tráva a Eukalyptus.
Zabíja 99,9% vírusov, baktérií, húb, prvokov a iných mikroorganizmov, ktoré môžu potenciálne spôsobiť ochorenia.V čom je naša dezinfekcia špeciálna?
Náš dezinfekčný prostriedok na ruky sa riadi prísnymi pokynmi vydanými Svetovou zdravotníckou organizáciou [WHO], CDC a FDA. Je na 100% vegánsky, prirodzene bez parabénov, ropy, minerálneho oleja, PEG (polyglykoly), ftalátov, syntetických vôní a farbív. Obsahuje navyše glycerín, ktorý hydratuje pokožku Vašich rúk. Esenciálne oleje citrónová tráva a eukalyptus pomáhajú nielen likvidovať všetky vírusy a baktérie, ale aj Vaše ruky krásne prevoňajú.
Zloženie:
Isopropylalkohol, čistená voda, rastlinný glycerín, 100% esenciálne oleje Citrónová tráva a Eukalyptus.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím