Tierra Verde 3250 8594170000000

Recy taškokoš (24 × 35 × 24 cm)

5,69 €
skladom (info)

Pevná eko taška s vystuženým dnom znovuzrodená z použitých obalov z našich surovín. Vďaka vynikajúcemu strihu je super skladná a zložená zaberie minimum miesta. Ochotne vám poslúži pri nákupoch, cestovaní, a pod. Tohto odolného pracanta, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, môžete nosiť v ruke aj cez rameno.
Taškokoš z kolekcie BORN AGAINušili šikovné české ručičky z obalov od surovín, ktoré používáme pri výrobe našej ekodrogérie Yellow & Blue. Je plodom nášho nadšenia pre upcycle a zero waste.

Táto taška by podľa štandardov nášho bežného sveta vlastne vôbec nemala existovať. Vznikla napriek zavedeným zvyklostiam zbavovať sa toho, čo raz už poslúžilo, ako nepotrebného odpadu, a prvému prikázániu biznisu robiť len to, čo přináša čo najväčší zisk. Naša planéta nám veľkoryso poskytuje brať si od nej všetko, čo chceme. Časť tohto bohatstva použijeme iba raz a potom jednoducho zahodíme. Míňame neobnoviteľné zdroje na obalový materiál, ktorý sa potom po storočia rozkladá na skládkách alebo vyletí komínom do atmosféry.

Skúsme sa vydať po inej ceste a aspoň časť tohto materiálu využiť k výrobe užitočných vecí, na ktoré by sa inak spotreboval materiál nový. Verte, že to nie je zbytočné, nie je to len kvapka v nekonečnom mori, ktorá nič nezmení. Je to odkaz našej Zemi, že ju začínáme vnímať a rešpektovať ako živú bytosť, náš jediný domov. Planéta nám za to bude vyjadrovať svoju vďačnosť skrz dušu predmetu vyrobeného z materiálu, ktorý by inak skončil v smetiaku. Noste recy tašku hrdo a užívajte si ju.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím