Tuli A Tuli Laboratories 8586021852559 8586021852559

Rasca rímska prírodný esenciálny olej

6,40 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Rasca rímska má korenistú, pikantnú a teplú arómu, získava sa parnou destiláciou a je čírej žltej farby. Masážni terapeuti často používajú esenciálny olej z rasce ako tajnú zložku pri hĺbkovej relaxačnej masáži. Kmín bol, a je používaný ako tradičné stredoeurópske korenie a je jednou z hlavných zložiek karí. Rascový esenciálny olej sa skvelo mieša s inými esenciálnymi olejmi, ktoré majú korenistú arómu.
ÚČINKY
Esenciálny olej rasca priaznivo vplýva na imunitný systém, uľahčuje hojenie pokožky a zmierňuje bolesti svalov a kĺbov. Pri inhalácii podporuje dýchacie cesty a tráviace ústrojenstvo.
BEZPEČNOSŤ
Ak ste tehotná, dojčíte alebo v lekárskej starostlivosti, pred použitím sa poraďte so svojim lekárom. Vždy otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte neriedené na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na citlivú, nezdravú alebo poškodenú pokožku. Nepoužívajte vnútorne. Po topickom použití sa vyhnite slnečnému žiareniu po dobu 12 hodín.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím