Kompava 6645

Probiodom 400 mg/30 kps

7,15 €
skladom (info)


Probiodom obsahuje rôzne druhy probiotických kultúr, ktoré udržujú správnu rovnováhu črevných baktérii, a tým prispievajú k správnemu tráveniu. Osídľujú všetky časti tráviacej sústavy, od žalúdka až po hrubé črevo. V 1 grame sa nachádza až 2,5 miliardy probiotických kultúr. Prebiotiká fruktooligosacharidy (FOS), tvoria vo výžižovom doplnku ideálny zdroj energie pre rast priateľských črevných bektérii, predovšetkým bifidobaktérii a laktobacilov. Tieto štiepia zložité molekuly FOS, čím vznikajú látky, ktoré vytvárajú nepriaznicé podmienky pre rast a rozmnožovanie nežiaducich baktérii.


BALENIE:


30 kps (400 mg) / 60 kps (400 mg)


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:



  • Dospelí: 2 – 6 kapsúl

  • Deti od 3 rokov: 1 – 3 kapsule


ZLOŽENIE:


Kukuričný škrob, maltodextrín, inulín, chlorid draselný, rody baktérií, sulfid horečnatý, fruktooligosacha­ridy (FOS), enzýmy (amyláza), vanilkový prášok, sulfid manganistý, želatinová kapsula – farbivo (oxid titaničitý).


Probiotické kmene baktérií v 1 kps probiotík: Bifidobacterium lactis W51 a W52, Enterococcus faecium W54, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus salivarius W24, Lactococcus lactis W19.


UPOZORNENIE:


Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí.Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Poznámka: Výrobok je vhodný pre celiatikov(ne­obsahuje zdroj lepku). Výrobok je vhodný pre diabetikov (je potrebné započítať príjem sacharidov do denných jednotiek).


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím