Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Kompava 6645

Probiodom 400 mg/30 kps

7,15 €
skladom (info)

 

Probiodom obsahuje rôzne druhy probiotických kultúr, ktoré udržujú správnu rovnováhu črevných baktérii, a tým prispievajú k správnemu tráveniu. Osídľujú všetky časti tráviacej sústavy, od žalúdka až po hrubé črevo. V 1 grame sa nachádza až 2,5 miliardy probiotických kultúr. Prebiotiká fruktooligosacharidy (FOS), tvoria vo výžižovom doplnku ideálny zdroj energie pre rast priateľských črevných bektérii, predovšetkým bifidobaktérii a laktobacilov. Tieto štiepia zložité molekuly FOS, čím vznikajú látky, ktoré vytvárajú nepriaznicé podmienky pre rast a rozmnožovanie nežiaducich baktérii.

 

BALENIE:

 

30 kps (400 mg) / 60 kps (400 mg)

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

 

 

    • Dospelí: 2 – 6 kapsúl

 

    • Deti od 3 rokov: 1 – 3 kapsule

 

 

ZLOŽENIE:

 

Kukuričný škrob, maltodextrín, inulín, chlorid draselný, rody baktérií, sulfid horečnatý, fruktooligosacha­ridy (FOS), enzýmy (amyláza), vanilkový prášok, sulfid manganistý, želatinová kapsula – farbivo (oxid titaničitý).

 

Probiotické kmene baktérií v 1 kps probiotík: Bifidobacterium lactis W51 a W52, Enterococcus faecium W54, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus paracasei W20, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus salivarius W24, Lactococcus lactis W19.

 

UPOZORNENIE:

 

Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí.Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Poznámka: Výrobok je vhodný pre celiatikov(ne­obsahuje zdroj lepku). Výrobok je vhodný pre diabetikov (je potrebné započítať príjem sacharidov do denných jednotiek).


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím