Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tierra Verde 860 8594170000000

Pomarančový odmastňovač – koncentrát (kanister 5l)

25,89 €
skladom > 5 ks (info)

Silne koncentrovaný ekologický odstraňovač mastnoty z pomarančových terpénov s krásnou citrusovou vôňou. Skvelý na bežné upratovanie aj rôzne nehody - odstráni mazivo a motorový olej z montérok, odmastí digestor a zbaví váš koberec škvŕn vrátane tých od žuvačky.
Univerzálny čistiaci prostriedok z pomarančových šupiek. Vhodný na bežné upratovanie aj na odstraňovanie usadených mastnôt, žuvačiek, dechtových a atramentových škvŕn, voskov, lepidiel a graffiti. Využijete ho aj pri ručnom alebo strojovom čistení kobercov. Získa si vás príjemnou pomarančovou vôňou.

Pri odstraňovaní žuvačiek, dechtu a silných mastných usadenín nechajte prípravok chvíľu pôsobiť, prípadne použite kefu. V prípade potreby aplikáciu prípravku na škvrnu zopakujte. Pri aplikácii na textil vopred overte stálofarebnosť materiálu.POUŽITIE


RIEDENIE
bežné denné upratovanie


až 10 ml:1 L vody (studenej alebo teplej)
generálne upratovanie


až 25 ml:1 L vody, podľa stupňa znečistenia
škvrny od atramentu, mastnoty , oleja


až 50 ml:1 L vody
podlahové leštidlá, lepidlá


až 50 ml:1 L vody, na staré škvrny neriedené
ručné čistenie kobercov


100 až 200 ml:1 L vody
strojové čistenie kobercov


20 - 50 ml:1 L vody
odstránenie dechtu, žuvačiek


200 ml:1 L vody až neriedené
odstránenie graffiti z neporéznych povrchov


200 ml:1 L vody


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím