EatGreen 3006 6430026067031

Palmová miska na dip 30 ml 5ks

0,60 €
skladom (info)

Krásne spestrenie domácnosti, opekačiek, grilovačiek, reštaurácií. Palmová miska ozvláštni pôžitok z jedla. Zaujme svojou štruktúrou, farbami, pevnosťou.

Na grilovačkách budú tieto taniere za hviezdu. Podávaš exotické jedlo v reštaurácii? Tieto taniere to posunú na nový level.
Tvrdosťou sú podobné drevu. Veľmi dobre izolujú teplo z horúcich pokrmov a polievok do 100°C. Dajú sa použiť na ohrev v rúre do 200°C, poprípade v mikrovlnke do 2 minút. Neboja sa ani chladu a mrazu ????

 

100% prírodné a rozložiteľné.

Kompostujte a do 2 mesiacov sa prirodzene rozložia (DIN EN 13432).

Miska bola vyrobená z opadaných palmových listov Palmy arekovej (Areca Catechu) z ekologicky udržateľného poľnohospodársva. Ručne zbierané listy sa čistia v čistej vode. Následne sa lisujú pod teplom a tlakom do požadovaného tvaru. Už len smelo naaranžovať jedlo pre blízkych a hostina môže začať.

Znečistené tanieriky pokojne rozlám do kompostu, pri ideálnych podmienkach sa prirodzene rozložia do 2 mesiacov.

 

Palmové taniere sú vďaka zapekaniu do formy prirodzene hygienické a nezávadné. Testované a certifikované boli v laboratóriu VTT Technical Research Center vo Fínsku. Spĺňajú všetky požiadavky podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami.

Bez chemikálií, impregnácií, lepidiel a iných toxických látok, ktoré by mohli ublížiť živému organizmu.

 

Ďalšie informácie:

Materiál list palmy arekovej (areca catecha)
Objem 30 ml


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím