Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
URTEKRAM 1307 5765228838679

Mydlo olivové 3x150g BIO, VEG

8,14 €
skladom (info)

Olivové mydlo vytvára jemnú penu, ktorá rozmaznáva vašu pokožku.Blahodárny účinok olivového a sezamového oleja pocíti aj suchá a citlivá pokožka. Vzhľadom na to, že neobsahuje vodu, dosahuje podiel BIO ingrediencií 76%. Olivový olej obsahuje ako neoddeliteľnú súčasť dôležitý vitamín E, ktorý zastáva funkciu antioxidantu, a tak chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Olivy pomáhajú vďaka detoxikačným účinkom v boji proti starnutiu pokožky. Tú výborne čistí a kombinácia s levanduľovým olejom zaistí vláčnosť a hydratáciu. Aj preto je vhodné na dermatologické problémy.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím