Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852221 8586021852221

Medovka prírodný esenciálny olej

71,80 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Medovka je považovaný za jeden z najsilnejších liečivých esenciálnych olejov v celej aromaterapii, s úžasne príjemnou, sladkou, bylinnou arómou. Medovka bola nazvaná "elixírom života" od Avicenny, veľkého perzského filozofa a prírodovedca. Bylina bola obyvlašť asociovaná s nervovými poruchami, srdcom a emóciami a bola používaná na úzkosť, melanchóliu a na posilnenie a oživenie ducha.ÚČINKYZažívacie ústrojenstvopomáha udržiavať zdravú funkciu žlčníkaznižuje výskyt a závažnosť zvracania a nevoľnostiupravuje tráveniezvyšuje vstrebávanie v čreváchpodporuje vyprázdňovaniereguluje tráviaci systémstimuluje pečeňImunitný systémneutralizuje mikróbyDýchacie ustrojenstvopodporuje hlboké dýchanieStarostlivosť o pokožkuneutralizuje mikróbyUrčené pre: mastnú pleť, aknéObehový systémznižuje krvný obehpomáha zmierniť stresNervový systémupokojuje nervový systémzmierňuje úzkosťznižuje strespovznášajúci účinokzlepšuje náladupodporuje spánokzmierňuje nepokojEnergetikaMedovka ochladzuje a vysušuje a je určená na zníženie teploty v pečeni a srdci.OsobnosťUpokojuje a povznáša, môže zmierniť bolesti hlavy a pomôcť vyvážiť emócie. Ďalej môže pomôcť uvoľniť emocionálne bloky a viesť k lepšiemu pohľadu na život. Medovkový esenciálny olej môže byť použitý na rozšírenie pocitu lásky. Poskytuje komfort pri zármutku a podporuje citlivosť a intuíciu, ktoré nám pomáhajú nájsť vnútorný pokoj a posilňovať "múdrosť srdca".BEZPEČNOSŤNetoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.  Nikdy nepoužívajte esenciálny olej medovka nezriedený na pokožku.Ak ste tehotná, pred použitím sa poraďte s lekárom . 


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím