Red One

Matný vosk na vlasy s keratínom Red One

12,20 €
skladom (info)

matný vosk s keratínom 150ml

Matný povrch vosku je vynikajúci na vytváranie prirodzene vyzerajúcich štýlov, zatiaľ čo obsah keratínu sa stará o vaše vlasy.Keratín je hlavnou stavebnou zložkou našich vlasov, až 95% vlasu tvoria bielkoviny-proteíny, nazývané keratíny.Keďže je keratín tak veľmi dôležitý, musíme sa aj postarať o to, aby vlasovým bunkám nikdy nechýbal. Okrem zdravého stravovania a doplnkov, ktoré sa postarajú o výživu a správny rast vlasu „zvnútra“, môžeme doplniť chýbajúci keratín „zvonka“. 

Ak máte teda zničené končeky, príliš lámavé a krehké vlasy, tak by vo vašich prípravkoch na vlasy nemal chýbať keratín.  Pre matný, neuveriteľný prírodný vzhľad, silné držanie a zdravé vlasy je RedOne Matte wax keratin to, čo potrebujete. Objem 150ml.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím