Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852429 8586021852429

Mandarinka prírodný esenciálny olej

4,40 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Mandarinka má veľmi povznášajúcu, "sladkú ovocnú" arómu, ktorá podporuje pocit šťastia a radosti a pomáha znižovať úzkosť. Je to skvelý olej pre deti a je prospešný pre pokožku.ÚČINKYZažívacie ústrojenstvozvyšuje chuť do jedlaposilňuje tráviaci systémvyrovnáva tráveniezvyšuje vstrebávanie v čreváchpodporuje normálnu peristaltikuuvoľňuje kŕčeObehový systémzlepšuje cirkuláciuNervový systémpomáha vyrovnávať emóciepodporuje spánokupokojuje nervový systémzmierňuje strespovznášajúcizlepšuje náladuStarostlivosť o pokožkuneutralizuje mikróbypomáha liečiť popáleniny a ranypodporuje regeneráciu buniektonizuje pokožkuzmierňuje zjazvenieminimalizuje strieminimalizuje celulitídudetoxikujeočisťujeZvlášť dobré pre: mastnú pleť, preťaženú pokožku, akné, celulitídu, strieOsobnosťTento nádherne sladký, čerstvý  citrusový esenciálny olej podporuje pocity šťastia a pomáha s nervozitou a úzkosťou.PODRBNOSTI O AROMATERAPIIOlej z mandarinky sa dobre znáša s: Bazalka, Bergamot, Harmanček, Clary Sage, Kadidlo, Geranium, Levanduľa, Citrón, Grapefruit, Limetka a Pomarančové oleje.BEZPEČNOSŤVšeobecne netoxický, nedráždivý a nesenzibilizujúci. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.Počas tehotenstva sa pred použitím poraďte s lekárom .Rovnako ako u všetkých olejov z citrusovej kôry, olej z mandarinky môže byť foto-senzibilizujúci, preto sa vyhnite priamemu slnečnému žiareniu po dobu 72 hodín po aplikácii na pokožku.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím