Kompava 710 8586011210222

L-karnitín 500 mg/60 kps

17,05 €
skladom (info)

 

L - karnitín je prírodná látka, ktorá sa v organizme nachádza prirodzene. Pri vysokej fyzickej záťaži sa môže jeho syntéza znížiť. Jeho hlavný význam spočíva v spostredkovaní dodávky energie kostrovým svalom. Hrá dôležitú úlohu v oxidácii a spaľovaní tukov v organizme a ich premene na energiu. L - karnitín je vo forme L - karnitín tatrátu, ktorý je lepšie využiteľný ako iné formy L -karnitínu. najsilenší efekt pri užívaní je nalačno.

 

BALENIE:

 

60 kps (500 mg) / 90 kps (500 mg)

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

 

1-3 kps denne. Najvyššia účinnosť je 2 až 6 hodín po požití, preto sa odporúča užívať najneskôr 2 hodiny pred tréningom.

 

ZLOŽENIE:

 

L-karnitín tartrát, živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý.

 

UPOZORNENIE:

 

Nevhodné pre deti do 8 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote do 25?C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Neobsahuje konzervačné látky ani syntetické farbivá. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím