Tuli A Tuli Laboratories 8586021852542 8586021852542

Kurkuma prírodný esenciálny olej

5,10 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Kurkuma má úžasnú vôňu a vynikajúce antioxidačné a protizápalové účinky. Olej je získavaný parnou destiláciou z kurkumy (Curcuma longa), je veľmi silný a mal by byť pred použitím vždy zriedený. Kurkuma sa používa v medicíne po tisíce rokov. V čínskom bylinkárstve sa používa na podliatiny, vredy, kožné ochorenia, bolesti zubov, bolesti na hrudníku, koliky a menštruačné problémy.
ÚČINKY
Všeobecné
chráni bunky pred oxidačným poškodením
Starostlivosť o pokožku
neutralizuje mikróby
zmierňuje začervenanie
zmierňuje opuch
Muskuloskeletálny systém 
upokojuje boľavé svaly, šľachy a kĺby
zmierňuje opuch
Zažívacie ústrojenstvo
stimuluje trávenie
detoxikuje pečeň
pomáha udržiavať zdravú funkciu žlčníka
upravuje trávenie
zvyšuje absorpciu v črevách
podporuje normálnu peristaltiku
podporuje močenie
pomáha udržiavať činnosť obličiek
posilňuje tráviaci systém
Obehový systém
znižuje krvný tlak
pomáha zmierniť stres
BEZPEČNOSŤ
Netoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii.  
Ak ste tehotná, pred použitím sa poraďte s lekárom . 
Esenciálny olej z kurkumy je fotosenzibilizujúci - čo spôsobí, že pokožka bude citlivejšia na UV svetlo. Pri aplikácii na pokožku, ktorá bude vystavená slnečnému žiareniu v priebehu nasledujúcich 48 hodín, použite olej riedený na 1% alebo menej. Vystavanie slnečnému žiareniu by malo byť obmedzené na 24 hodín, ak bol olej aplikovaný na pokožku.
Olej môže zafarbiť svetlé oblečenie.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím