Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
sante 42571 4025089075714

Kryštálový deodorant – roll-on so striebrom

5,75 €
nieje skladom

Bez podráždenia pokožky zabraňuje vzniku baktérií, ktoré spôsobujú zápach. Nenarúša prirodzenú funkciu potných žliaz. Dodáva pokožke dlhotrvajúcu sviežu vôňu. Je vhodný i na veľmi citlivú pokožku. Neobsahuje alkohol.

Aktívne zabranuje vzniku baktérií, ktoré spôsobujú zápach bez narušenia prirodzených funkcií pokožky a prirodzenej funkcie kožných pórov. Dodáva pokožke dlhotrvajúcu sviežosť. Je vhodný i na velmi citlivú pokožku.

SANTE kryštáľové deodoranty. Prírodný účinok, spoľahlivá ochrana. Spoľahlivý účinok: SANTE kryštálové deodoranty prírodnou cestou zabraňujú vzniku baktérií, ktoré spôsobujú zápach. Nenarúšajú prirodzenú funkciu potných žliaz. Dlhotrvajúca sviežosť – vhodné na veľmi citlivú pokožku.

– bez parfénov, farbív a konzervačných látok

– bez solí chloridu hlinitého

– testované dermatológmi

– vhodné pre vegánov a neobsahuje glutén

 

Zloženie (INCI): Aqua, Potassium Alum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Xanthan Gum, Cinnamic Acid, Silver *suroviny z kontrolovaného biologického pestovania

MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím