Kompava 699 8586011210161

Kreatín (Creapure®) 500 g/100 dávok

20,90 €
skladom (info)

 

Kreatín Creapure® je určený na zvýšenie sily a výkonnosti a k celkovému zlepšeniu fyzickej kondície. Je ideálny na použitie pri výbušných typoch tréningov (kulturistika, vzpieranie...), na celkovú silu a rýchlosť. Dostatok kreatínu napomáha udržiavať optimálnu koncentráciu ATP (adenozíntrifosfátu), vo forme kreatínfosfátu, ktorý je využívaný po vyčerpaní glykogénových zásob na svalovú prácu. Kreatín je vhodný aj pre vegetariánovZvyšuje fyzickú výkonnosť pri opakovaných vysoko intenzívnych cvičeniach s krátkymi intervalmi odpočinku. Denný príjem kreatínu (3g) môže zvýšič účinok odporového tréningu a svalovú silu u dospelých starších ako 55 rokov.

 

BALENIE:

 

500 g (100 dávok)

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

 

 

    • Zaťažovacia fáza (1. týždeň): 5g kreatínu 4–5 x denne. Cieľom tejto fázy je maximálne nasýtenie svalov kreatínom

 

    • Udržiavacia fáza (4–6 týždňov): 5g kreatínu 1–2 x denne

 

    • Športujúca mládež 15 - 18 rokov 2 - 3,5 g kreatínu denne, 3-5 dní

 

    • Najlepšie užívať so sacharidovým nápojom, ráno, pred tréningom, po tréningu a pred spaním

 

 

PRÍPRAVA:

 

5g (1 odmerka) prášku rozmiešajte v 250–300 ml vody, alebo džúsu. Pre lepšie využitie a vstrebateľnosť odporúčame kombinovať so sacharidovým nápojom (Gainer na objem, Gainer koktail, Energetický nápoj EnergoFit alebo Hypotonický nápoj HypoFit).

 

ZLOŽENIE:

 

Kreatín monohydrát (Creapure®).

 

UPOZORNENIE:

 

Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote do 25 °C, mimo dosah malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívať ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím