Tierra Verde 11030 8595690000000

Kolekcia BIO osviežovačov – Na voňavejšiu náladu (krabička 4 ks)

18,59 €
skladom > 100 ks (info)

Darčeková kolekcia štyroch osviežovačov vzduchu s prírodnými éterickými olejmi, ktorých príjemné vône prežiaria každý deň. Užite si harmonizujúcu levanduľu, sladký pomaranč, energizujúci vavrín kubébový a svieži eukalyptus.

Zloženie: Osviežovač vzduchu BIO levanduľa
Lieh denat., voda, levanduľová silica v biokvalite (levanduľa intermedia), linalool, d-limonén. Obsahuje: linalool, d-limonén, kumarín.
Osviežovač vzduchu BIO pomaranč
Lieh denat., voda, pomarančová silica v biokvalite (Citrus sinensis), d-limonén. Obsahuje: d-limonén.
Osviežovač vzduchu BIO vavrín kubébový
Lieh denat., voda, silica z vavrína kubébového v biokvalite (Litsea cubeba), citral, d-limonén, citronellol, geraniol, linalool. Obsahuje: citral, d-limonén, eukalyptol, alfa-pinén, karyofylén, beta-pinén, citronellal, citronellol, geraniol, linalool, myrcén, nerol.
Osviežovač vzduchu BIO eukalyptus
Lieh denat., voda, eukalyptová silica v biokvalite (Eucalyptus globulus), d-limonén. Obsahuje: Eucalyptol, alfa-pinén, d-limonén.


Bezpečnostné opatrenia: Nebezpečenstvo. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Osviežovač vzduchu BIO eukalyptus a vavrín kubébový: Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je nutná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Používajte ochranné rukavice. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Odstráňte obsah/obal tak, že ho odovzdáte osobe oprávnenej na nakladanie s odpadmi alebo vrátite dodávateľovi.


Bezpečnostné značky: horlave|drazdiveMenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím