Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
AllCosmetics.sk
  • AllCosmetics.sk
Angry Beards

Kefa na bradu Harden Angry Beards

13,90 €
skladom (info)

kefa na dlhšiu bradu a fúzy

Používanie kefy je pre fúzy nielen benefit, ale doslova nutnosť. Vďaka riadnemu vykefovaniu odstránite odumreté kožné bunky, a pokiaľ neučešete fúzy hneď po aplikácii olejčeka alebo balzamu, dosiahnete tím rovnomerného rozprestretie prípravku po celej dĺžke fúzov. Naviac vďaka premasírovaniu pokožky kefy stimulujete rast fúzov. Jeden-dvakrát denne to ale stačí – aby ste si zbytočne nedráždili vrchnú vrstvu kože, ktorá môže zapríčiniť vypadávanie fúzov.

Kefa je osadená ideálnym množstvom 69 000 kombinovaných štetín, kvôli dosiahnutiu väčšej tuhosti, ktorú dlhšie fúzy(nad +/- 7 cm, ale každému vyhovuje niečo iné) vyžadujú. Súčasne sme medzi trsy štetín nechali medzery, aby sa medzi dlhšie fúzy dostali a naozaj ich vyčesali. 

KONŠTRUKCIA: Naša kefa má rozmer 10,3 * 6,3 cm. Podľa Beardonovho zákona dokonalý rozmer obohatený o aerodynamické výbrusy po stranách, proste paráda. Naviac je vyrobený z bukového dreva a osadený kančími a syntetickými štetinami, ktoré majú antistatické účinky, fúzy uhladia a poriadne prečešú. Táto kefa je ideálna pre dlhšie fúzy, ktoré dokonalo vyčešete vďaka hrubým štetinám a rozostupu medzi nimi.

POUŽÍVÁNIE: Ideálna, a napokon aj taká must be, príležitosť, kedy vziať kefu do ruky je potom, čo aplikujete olejček alebo balzam. Česaniu, tak povediac nasucho, sa vyhnite. Nielen že to derie, ale fúzy tím môžete zlámať alebo poškodiť. Vyčesať bradu jeden-dvakrát denne úplne stačí – aj tu platí, že menej je niekedy viac. Príliš časté kefovanie môže viesť k vypadávaniu fúzov.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím