Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
99006 8594180000000

Jednorazové rúška 25 ks

6,70 €
skladom (info)

Popis:
Ochranné rúška sa skladá z 3 vrstiev. Je vybavená flexibilnou gumičkou, ktorá sa prispôsobí každej veľkosti hlavy. Horná strana je zosilnená pre lepšie priľnutie k obrysu tváre. Chráni používateľa pred kvapôčkovou infekciou a minimalizuje šírenie infekcie. Bakteriálna filtrácia (BFE): 98% podľa EN 14683. AR 99-7002 ústne rúška neobsahuje latex. Rúška je vyrobená podľa normy EN 14683 a za kontroly riadenia kvality podľa normy IDO.

Zloženie:
Netkaná textília

Príprava a použitie:
Pred nasadením ústnej rúšky použite dezinfekciu na báze alkoholu alebo si umyte ruky mydlom a vodou. Rúškom si zakryte ústa a nos a uistite sa, že medzi vašou tvárou a rúškom nie sú žiadne medzery. Akonáhle je rúška vlhká, vymeňte ju za novú. Rúšky na jedno použitie znova nepoužívajte. Rúšku dávajte dole zo zadu (nedotýkajte sa prednej časti rúšky), rúško ihneď vyhoďte do uzavretého koša a očistite si ruky dezinfekciou na báze alkoholu alebo mydlom a vodou. Počas nosenia sa rúškami nedotýkajte, pokiaľ tak urobíte, očistite si ruky dezinfekciou na báze alkoholu alebo mydlom a vodou.

Obsah:
25ks


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím