Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 710535448610 710535448610

Ilove eco Bambusové zubné kefky Premium dvojité balenie

4,99 €
skladom (info)

Zlepšite vzhľad vašich zubov prirodzene a zodpovedne.
Naše zubné kefky sú ideálnym riešením na dosiahnutie vynikajúceho dentálneho zdravia a zároveň chránia životné prostredie . 
Pohodlne zabalené do dvojbalenia, majte 1 kefku doma a zoberte si jednu do práce - udržujte pravidelnú dentálnu hygienu aj po obede.Vyrobená z ekologických materiálov, čistí a prirodzene zosvetľuje vaše zuby. Vďaka extra mäkkým štetinkám o hrúbke vlákna 0,15 mm s aktívnym uhlím, dlhodobým dennodenným používaním zabezpečuje prirodzene belšie, čistejšie zuby a zdravšie ďasná. Balenie bez plastu. Krabička a rúčka kefky je 100% recyklovateľná a biologicky odbúrateľná.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím