Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 1172

GREEN IDEA Vlhčené ovínadlo chladivé

5,02 €
skladom (info)

Urýchľuje regeneráciu po záťaži

1 ks ovínadla 10 m x 7 cm

Veterinárny prípravok pre kone

Bylinná kompozícia s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc je napustená do pružného ovínadla. Odporúčame použiť po náročnom fyzickom výkone pri únave a stuhnutosti väzov, svalov i kĺbov a ich bolestivosti. Tieto vlastnosti je vhodné využiť u športových, pracovných i rekreačných koní. Bandáž je možné použiť aj ako náhradu ľadovania.

Zloženie: Voda, Alkohol denat., Glycerín, Gáfor, Mentol, Kostihoj lekársky koreň extrakt, Emulgátor, Jedľa silica, Eukalyptus silica, Swiss alpine zmes, Mäta silica, Tymian silica, Kosodrevina silica

Návod na použitie: Odstrihnite dostatočnú dĺžku ovínadla, priložte na problematickú oblasť a previažte obväzom. Aplikácia formou zábalu je ideálna na dosiahnutie maximálneho účinku. Opakujte podľa potreby niekoľkokrát týždenne.

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Číslo schválenia: VTP/029/16-C


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím