Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 347 8595643606112

GREEN IDEA STOMACLEAN - pre psy

7,77 €
skladom (info)

Popis
Stomaclean pre psov

Zdravé zuby a ústna dutina bez zápachu

Veterinárny prípravok pre psov

Originálna receptúra ​​vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmacie.

ÚSTNY SPREJ STOMACLEAN je prostriedok na starostlivosť o ústnu dutinu psov. Vďaka unikátnej kombinácii účinných látok (propolis, mäta, TTO, klinčeky a iné), samozrejmého tanínu, fluóru a kyseliny citrónovej, má pozitívny vplyv nielen na stav ďasien a slizníc, ale aj zubov. Obmedzuje tvorbu zubného kameňa, plaku i zubného kazu, pomáha odstrániť už vytvorený zubný kameň, predlžuje efekt odstránenia zubného kameňa, vykazuje hojivý a regeneračný účinok na ďasná a ďalšie mäkké tkanivá v ústnej dutine, napr. pri zápale. V neposlednom rade odstraňuje nepríjemný zápach z ústnej dutiny.

Návod na použitie: Aplikujte dostatočné množstvo na sliznici ústnej dutiny. Pokiaľ je váš psík ľakavý, je možné aplikovať na vatovom tampóne.

Ingredients: Propylén Glycol, Alcohol Denat., Aqua, Glycerín, Commiphora Myrrha Resin, Pantenol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Citric Acid, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Mentha Piperita

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. V prípade problémov odporúčame konzultovať zdravotný stav zvieraťa s veterinárnym lekárom.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Číslo schválenia: 037-20/C

Držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím