TopVet 714 8595643608130

GREEN IDEA Srdcovník obyčajný - kvapky

3,45 €
skladom (info)

Srdcovník obyčajný udržujte normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému a krvný tlak. odporúčame použiť pre pred menštruačný komfort. Podporuje normálne funkcie dýchacieho systému a nervovej sústavy.Srdečník obecný udržujte normální funkci kardiovaskulárního systému a krevní tlak. doporučujeme použít pro před menstruační komfort. Podporuje normální funkce dýchacího systému a nervové soustavy.

Srdcovník obyčajný - bylinný liehový extrakt
Leonurus Cardiaca

Složení / Zloženie: voda, jemný líh/ jemný lieh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Leonurus cardiaca (Srdečník obecný) standardizovaný extrakt - 3 g / 100 ml extraktu.

Doporučené dávkování: 2 - 3 x denně 15 - 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Doporučujeme kombinovat s hlohem ostrotrnným. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Odporúčané dávkovanie: 2 - 3 x denne 15 - 30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja. Odporúčame kombinovať s hlohom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.
Všeobecné upozornenia: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu.

Země původu / zem pôvodu: Česká republika


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím