TopVet 1376 8594060113708

GREEN IDEA Sirup Stres 200ml

7,77 €
skladom (info)

STRES

Podpora pri upokojení a utlmení stresu

Veterinárny prípravok pre psov

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na utlmenie psa pri zvýšených prejavoch stresu. Bylinný komplex tlmí psa v prípadoch, keď je zviera vystavené väčšej stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové prostredie, ohňostroje a ďalšie).

Šišiak bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k normálnej psychickej činnosti.
Ľubovník bodkovaný - je využívaný na potlačenie nervovej únavy a stresu.
Maca - podporuje lepší duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu.
Valeriána lekárska - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Odporúča sa užívať v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity.
Žen-šen - prispieva k normálnej psychickej činnosti. Podporuje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť.

Návod na použitie: Podávajte hodinu pred požadovaným upokojením. Aplikujte v jednej dávke 5 – 10 ml (1 – 2 čajové lyžičky) na 10 kg hmotnosti. Na zvýšenie účinku je možné dávku následne zvýšiť na dvojnásobok. Sirup sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je veľmi príjemná chuť.

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Šišiak bajkalský štandardizovaný extrakt, Ľubovník bodkovaný štandardizovaný extrakt, Maca štandardizovaný extrakt, Kozlík lekársky štandardizovaný extrakt, Žen-šen štandardizovaný extrakt, Vitamín C, Sorban draselný

 

5 ml

Šišiak bajkalský štandardizovaný extrakt 50 mg
Ľubovník bodkovaný stand. extrakt 50 mg
Maca štand. extrakt 25 mg
Kozlík lekársky stand. extrakt 50 mg
Žen-šen štand. extrakt 15 mg
Vitamín C 15 mg

 

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Číslo schválenia: 154-16/C

Držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím