Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 1157 7610369416096

GREEN IDEA Sirup Stres 1000ml

13,65 €
skladom (info)

SIRUP STRES

Veterinárny prípravok pre kone

O nižšie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúži na utlmenie koňa pri zvýšených prejavoch stresu. Bylinný komplex zviera tlmí v prípadoch, keď je zviera vystavené väčšej stresovej záťaži (preprava, ošetrenie, adaptácia na nové prostredie a ďalšie).

Šišiak bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k normálnej psychickej činnosti. Ľubovník bodkovaný - je využívaný na potlačenie nervovej únavy a stresu. Maca - podporuje lepší duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu. Valeriána lekárska - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Odporúča sa užívať v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity. Žen-šen - prispieva k normálnej psychickej činnosti. Podporuje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť.

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Šišiak bajkalský štandardizovaný extrakt, Ľubovník bodkovaný štandardizovaný extrakt, Maca štandardizovaný extrakt, Kozlík lekársky štandardizovaný extrakt, Žen-šen štandardizovaný extrakt, Vitamín C, Sorban draselný

Návod na použitie: Podávajte hodinu pred požadovaným upokojením. Aplikujte v jednej dávke 15 ml pre kone do 250 kg, 30 ml pre kone do 500 kg. Na zvýšenie účinku je možné dávku zvýšiť na dvojnásobok.

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá.

Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Číslo schválenia: 154-16/C

Držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím