Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 845 8595643600585

GREEN IDEA Sezamový olej

9,34 €
skladom (info)

Sezamový olej je zdrojom obrovského množstva antioxidantov (sezamol), vitamínov, minerálov a nenasýtených mastných kyselín. Olej má veľmi príjemnú vôňu a chuť. Odporúča sa pri únave a vyčerpanosti. Obsahuje vysoký podiel lecitínu. Je veľmi ľahko stráviteľný, preto sa odporúča aj deťom a seniorom. Podporuje dobré zažívanie. Vhodný tiež na masáže, kedy tlmí prejavy starnutia a pri reumatických problémoch. Odporúčame používať aj na potieranie čerstvých aj starších jaziev.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím