Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 1228 8595643604569

GREEN IDEA Rozčesávač a lesk 5 l

128,65 €
skladom (info)

ROZČESÁVAČ A LESK PRE KONE
Pre ľahké rozčesanie vlasov

Veterinárny prípravok pre kone

Originálna kompozícia rastlinných výťažkov napomáha ľahkému rozčesaniu vlasov. Prípravok obsahuje babassu olej, akon, grapefruit a vysokomolekulárny cukor. Bylinný komplex žine vyživuje, regeneruje a zlepšuje ich rozčesateľnosť. Žine sú po použití hladké, lesklé a hydratované.

INCI: Aqua, Alcohol denat., Biosaccharide Gum - 1, Ricinus Communis Seed Oil, Glycerín, Orbignya Oleifera Seed Oil, Citrus Grandis Peel Oil, Phenoxyetanol, Polymnia Sonchifolia Root Extract, Sodium Benzoate.

Návod na použitie: Aplikujte ľahký poprašok spreja na suché, alebo mokré vlásie. Aplikujte dostatočné množstvo.

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany. Nepoužívajte vnútorne. Len pre zvieratá. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Číslo schválenia: 172-16/C

Držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím