Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 1075 8594060118437

GREEN IDEA Goji berry sirup - farmársky

5,41 €
skladom (info)

Výrobca: GREEN IDEA
Balenie:   320 g

Goji berry - Kustovnica čínska bylinný sirup - Farmársky v skle

Adaptogén

Doplnok stravy / Doplnok stravy

Plody Goji berry sú vyhľadávaným „všeliekom“ a adaptogénom. V tradičnej čínskej medicíne sú používané ako recept na dlhovekosť. Kustovnica je nekonečným zdrojom biologicky aktívnych látok. Prispieva k normálnej psychickej činnosti. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Složení / zloženie: invertní/invertný fruktózový sirup, Goji berry standardizovaný/štandardizovaný extrakt, Sorban draselný – konzervant (E 202), vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování / odporúčané dávkovanie: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 3 x denně/Dospelí a deti od 12 rokov 10-15 ml 3 x denne. Děti od 3 do 12 let 2 - 3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek)/Deti od 3 do 12 rokov 2 - 3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Podávejte v jednom cyklu 1-3 měsíce./Podávajte v jednom cykle 1-3 mesiace. Nepřekračujte doporučené denní dávkování/neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Překročení denní dávky není zdravotním rizikem.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu priizbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.
Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nenahrádza pestrú stravu. Prípadná usadenina nie je na závadu prípravku.

Země původu / zem pôvodu: Česká republika


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím