Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 1498 8586014850142

GREEN IDEA Enzým Premium

19,53 €
skladom (info)

Enzým Premium

Enzymatický preparát
Pre aktívny život

Výživový doplnok

Prípravok obsahuje zmes rastlinných enzýmov, bylinných extraktov a bioaktívnych látok. Enzýmy sú špecifické organické molekuly zabezpečujúce a často urýchľujúce reakcie v organizmoch (pôsobia ako biokatalyzátory). Chybná funkcia enzýmu (alebo jeho úplná absencia) môže byť príčinou menej alebo viacerých závažného ochorenia.

Rhodiola je bylina podporujúca nervový systém pri únave a strese. Podporuje kognitívne funkcie a duševnú výkonnosť. Podporuje krvný obeh, srdce a cievny systém. Pre lepší fyzický výkon a kondíciu. Prírodný antioxidant. Eleuterokok ostnitý je tiež nazývaný sibírsky ženšen. V Rusku je používaný už stovky rokov. Patrí k najsilnejším prírodným adaptogénom. Zlúčenina Koenzým Q10 je funkčne podobná vitamínom a je obsiahnutá vo väčšine ľudských buniek. Je sčasti syntetizovaný v tele, sčasti je prijímaný potravou. S vekom klesá podiel vlastnej syntézy. Rutín je tiež známy ako vitamín P. Patrí medzi bioflavonoidy.

Zloženie: bromelain (ananás), papaín (papaya), koenzým Q-10, rhodiola štandardizovaný extrakt, eleuterokok štandardizovaný extrakt, rutín (Sophora japonica), trypsín, pankreatická proteáza, amyláza, peptidáza, lipáza, chymotrypsín,

Odporúčané dávkovanie: prvých 5 dní užívajte 4 kapsuly 2 x denne, následne užívajte 2 kapsuly 2 x denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Užívajte pred plánovanými operačnými zákrokmi, po úrazoch, alebo ak potrebujete normalizovať celkovú pohodu.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku av mraze.

Obsah: 120 kapsúl

Všeobecné upozornenia: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahradzuje pestrú stravu.

Krajina pôvodu: Česká republika


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím