Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 1182 8594060112619

GREEN IDEA Echinacea steviplus sirup - farmársky

7,37 €
skladom (info)

Echinacea purpurová echinacea purpurová bylinný steviplus sirup

Podpora odolnosti

Výživový doplnok / doplnok stravy

Echinacea Purpurea echinacea purpurová táto indiánska liečivka obsahuje najviac aktívnych látok v koreni. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Podporuje správnu funkciu dýchacieho systému a močových ciest. Ide o silný antioxidant. Sirup obsahuje vysoký podiel stévie, vďaka tomu vykazuje nízku energetickú záťaž (459 kJ/110 kcal na 100 ml).

Složení / zloženie: Voda, Erythritol – přírodní/prírodné sladidlo (E 968), Maltitol - sladidlo (E 965), Třapatka nachová/Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) 10% vodný extrakt, Ibišek/Ibištek (Hibiscus species) 10 % vodný extrakt, Vitamín C (kyselina L-askorbová) (E 300), Steviol-glykosidy – přírodní/prírodné sladidlo (E 960), Sorban draselný – konzervant (E 202).

Doporučené dávkování / odporúčané dávkovanie: Dospělí a děti od 12 let 10-15 ml 3 x denně/Dospelí a deti od 12 rokov 10-15 ml 3 x denne. Děti od 3 do 12 let 2 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek)/Deti od 3 do 12 rokov 2 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). Podávejte v jedné fázi 5-6 dnů, pak přerušit na 2 dny/Podávajte v jednej fáze 5-6 dní, potom prerušte užívanie na 2 dni. Takto postupujte 5-6 týdnů/Takto postupujte 5-6 týždňov. Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu - doporučené denní dávkování/neprekračujte referenčnú hodnotu príjmu - denné odporúčané dávkovanie.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu priizbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.
Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Nenahrádza pestrú stravu. Prípadná usadenina nie je na závadu prípravku.

Země původu / zem pôvodu: Česká republika


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím