TopVet 1558 8595643604620

GREEN IDEA Čistič očného okolia pre mačky 50ml

6,59 €
skladom (info)

Čistič očného okolia pre mačky

K očiste očného okolia

Pre zdravé oči

Veterinárny prípravok pre mačky

Originálna receptúra ​​vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmacie.

Čistič očného okolia Topvet je určený na dôkladné vyčistenie znečisteného očného okolia. Dôležité, a to nielen z estetického hľadiska, je pravidelné, najlepšie každodenné, čistenie očného okolia od usadených nečistôt. Bylinný koncentrát má pozitívne účinky pre zdravie očí a očného okolia.

Návod na použitie: Pomocou tampónu namočeného v kvapkách šetrne odstráňte usadeniny a nečistotu z okolia očí. Prípravok nedráždi očnú sliznicu, naopak ju upokojuje a regeneruje.

INGREDIENTS: Aqua, Boric Acid, Glycerín, Euphrasia Officinalis Extract, Potassium Sorbate, Centaurea Cynus Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Sorbic Acid, Thimerosal

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Iba pre zvieratá. Odporúčame vždy konzultovať zdravotný stav zvieraťa s veterinárnym lekárom. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nepoučených osôb.

Čas použiteľnosti: 30 mesiacov od dátumu výroby

Číslo schválenia: 031-20/C

Držiteľ rozhodnutia o schválení:
MVDr. Jiří Pantůček, Vodova 40, 612 00 Brno, ČR


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím