Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 852 8595643603524

GREEN IDEA Beta 1,3 D glucan bylinný extrakt

7,77 €
skladom (info)

Extrakt z hlivy ustricovej je po stáročia používaný v Číne. Hliva ustricová je bohatá na celý rad biologicky aktívnych látok. Znižuje celkové vyčerpanie a únavu. Beta-glukány prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Konzumácia beta-glukánov ako súčasti jedla prispieva k obmedzeniu nárastu hladiny glukózy v krvi po tomto jedle. Zmes prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím