Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
TopVet 924 8594060110721

GREEN IDEA Alpská relax. zmes mas. olej 200ml

4,35 €
skladom (info)

Relaxačná zmes po fyzickej záťaži

Balenie: 200 ml

Alpská relaxačná zmes - masážny olej professional

Bez konzervačných látok

V tejto horskej kompozícii je vo vysokej miere zastúpená jedľová, kosodrevinová a tymiánová silica. K masážam je olej vhodný ako pozáťažový. Proantokyanidy v jedľovej silici sa používajú na osviežujúcu masáž na urýchlenie regenerácie a na takzvané príznaky ťažkých nôh. Zmes bylín pôsobí stimulačne. Bylinky súčasne prekrvujú a čistia, čo má priaznivý vplyv na pokožku.

Použití: olej je vhodný k profesionální masáži pro každý typ pleti. Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku. Olej prakticky nevsakuje, je proto vhodný k dlouhotrvající rehabilitační, relaxační i sportovní masáži.
Použitie: olej je vhodný na profesionálnu masáž pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku. Olej prakticky nevsakuje, je preto vhodný na dlhotrvajúcu  rehabilitačnú, relaxačnú a aj športovú masáž.

Ingredients(INCI): Paraffinum Liquidum, Abies Alba Needle Oil, Pinus Mugo Pumilio Twig/Leaf Oil, Thymus Vulgaris Oil, Tocopheryl Acetate, D-Limonene, Linalool

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunciChránit před mrazem!

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.
Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované.  Originálna receptúra.

Země původu / zem pôvodu: Česká republika


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím