Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Kompava 733 8586011211687

Glukóza 2000 g/100 dávok

14,20 €
skladom (info)

 

Jednoduchý (hroznový) cukor, ktorý sa okamžite vstrebáva do krvi bez zaťaženia tráviaceho systému. Rýchlo sa dostáva do celého tela a funguje ako rýchly zdroj energie. V tele sa využíva ako stály a pohotový zdroj energie alebo sa ukladá vo svaloch a pečeni vo forme glykogénu. Sacharidy priespievajú k obnove normálnej svalovej funkcie (kontrakcie) po vysoko intenzívnom a/alebo dlhotrvajúcom fyzickom výkone, ktorého výsledkom je svalová únava a vyčerpanie zásob glykogénu v kostrovom svalstve.

 

BALENIE:

 

500 g / 2000 g

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

 

 

    • Denná dávka: 20 – 40 g

 

    • Pri zvýšenej námahe 60 – 120 g v 3 - 4 dávkach, maximálne 30 g za hodinu

 

    • S kreatínom: 5 g kreatínu rozpustíme s 5 – 20 g glukózy

 

 

ZLOŽENIE:

 

D - glukóza.

 

UPOZORNENIE:

 

Skladujte mimo dosahu detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím