Tierra Verde 540 8594170000000

Gél do umývačky (sáčok uzáver 250 ml)

2,13 €
skladom > 10 ks (info)

Do všetkých typov domácich umývačiek. Na rozdiel od konvenčných prostriedkov neobsahuje fosfáty, syntetické vône, enzýmy a optické zjasňovače.

Zloženie:  < 10 % uhličitan sodný, < 10 % chelačné činidlo (EDDS), citrónan sodný, < 5 % extrakt z mydlových orechov, silikát, denaturovaný lieh, prírodná pomarančová silica v biokvalite (Citrus sinensis), d-limonene, xantánová guma


Bezpečnostné opatrenia: VAROVANIE Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak máte nasadené kontaktné šošovky a je možné ich ľahko vybrať, vyberte ich a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Obsahuje citrónový olej. Môže vyvolať alergickú reakciu. Likvidácia: použitý obal po vypláchnutí odovzdajte do triedeného komunálneho odpadu, zvyšok nespotrebovaného výrobku zrieďte s vodou a vylejte do kanalizácie.


Bezpečnostné značky: dráždivéMenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím