Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Kompava 6192 8586011215807

FytoEnzyme Complex 500 mg/60 kps

17,50 €
skladom (info)

 

FytoEnzyme complex obsahuje komplex tráviacich rastlinných enzýmov, olejov a baktérie mliečneho kvasenia Lactobacillus sporogenes. Podporuje štiepenie bielkovín, sacharidov a tukov, čím zabezpečuje efektívnejšiu absorpciu živín z prijatej potravy. Raslinné zloženie je aktívne pri rôznych hladinách pH. Olej z pepermintu a feniklu prispievajú k normálnej funkcii črevného traktu, pôsobia proti nadúvaniu a plynatosti. Je vhodný aj pre športovcov s nadmerným príjmom bielkovín.

 

BALENIE:

 

60 kps (500 mg)

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

 

 

    • Dospelí: 1-2 kapsuly s jedlom

 

    • Deti od 7 do 14 rokov: 1 kps denne po obdobie 10 – 14 dní

 

    • Deti od 14 do 18 rokov: 2 kps denne

 

 

ZLOŽENIE:

 

Enzýmy (papain, digezym (komplex rastlinných enzýmov), alfa galaktozidáza, pankreatín, bromelain, celuláza, lipáza, laktáza), zázvorový prášok, pepermintový, spearmintový, aiowanový a feniklový olej, Laktobacillus sporogenes, kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable), sulfát vápenatý, stearan horečnatý, silica, betain hydrochlorid, kyselina glutámová hydrochlorid.

 

UPOZORNENIE:

 

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presianuť. Nevhodné pre deti do 14 rokov a tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretej dóze, pri teplote do 25°C. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím