Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
EatGreen 3008 6430026060452

Drevená lodka na jedlo 300 mm

14,70 €
skladom (info)

 Balenie obsahuje 100ks.

 

Výhody EatGreen produktov:

   • Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné – s dobou prirodzeného rozkladu do 2 mesiacov, podľa normy DIN EN 13432.
   • 100% prírodné a bezpečné – neobsahujú impregnáciu, nátery, ťažké kovy, chemikálie, ani iné toxické alebo zdraviu škodlivé látky.
   • Ekologický spôsob výroby – ručne zbierané opadané listy palmy Arekové (Areca catechu) sú namáčané do horúcej vody a potom pod vysokým tlakom pomocou foriem lisované do požadovaného tvaru taniera, misky alebo tácky.
   • Produkt trvalo udržateľného rozvoja – palma Areca sa pestuje hlavne kvôli arekovým orechom, pravidelne však zhadzuje uschnuté listy a obnovuje za nové, tieto listy sú spracovávané ekologicky, bez nutnosti výrub lesov, alebo strojného zberu.
   • Odolný a pevný materiál – taniere, misky aj podnosy sú tvrdosťou podobné drevu, veľmi dobre izolujú teplo z horúcich pokrmov a polievok (do 100 ° C), dajú sa použiť na ohrev v rúre do 220 ° C, v mikrovlnnej rúre do 2 minút, odolajú chladu aj mrazu a sú tak vhodné do mrazničky alebo chladničky.
   • Hygienicky nezávadné a certifikované – testované v laboratóriu VTT Technical Reaserch Center vo Fínsku a spĺňajú všetky požiadavky podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami. Pri kontakte so suchými potravinami možno riad používať opakovane, pre tekuté pokrmy možno riadu použiť len raz.
   • Materiál: 100% opracovaný list Palmy arekovej (Areca catechu)

 

Šírka : 115mm

Dĺžka : 240mm

Výška : 25mm


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím