URTEKRAM 1605 5765228837658

Dezodorant roll on limetka 50ml BIO, VEG

5,69 €
skladom (info)

Guľôčkový deodorant s osviežujúcou vôňou limetky spoľahlivo eliminuje vznik telesného zápachu a súčasne sa stará o jemnú citlivú pokožku podpazušia vďaka obsahu rastlinných výťažkov. Kamenec v kombinácii s esenciálnymi olejmi z citrusových plodov prirodzenou cestou bráni nadmernému poteniu bez toho, aby dochádzalo k upchávaniu pleťových pórov či dokonca podráždeniu pokožky.

Deo roll-on v sebe spája silu kamenca a esenciálnych olejov z citrusových plodov, ktoré majú skvelé antibakteriálne účinky. Kamenec pôsobí adstringentne, ľahko sťahuje pleťové póry, a bráni tak nadmernému poteniu. Rovnako tak pôsobia aj esenciálne oleje z citróna, limety a tiež pačuli, ktoré nielenže eliminujú potenie aj zápach, ale tiež pôsobia skvele protizápalovo.

Dezodorant pôsobí prirodzenou cestou, zbytočne neupcháva pleťové póry ani nespôsobuje podráždenie citlivej pokožky podpazušia. Iba ničí baktérie vyskytujúce sa v podpazuší a spôsobujúce nepríjemný zápach. Pot sám o sebe totiž nie je cítiť, stáva sa tak až v okamihu, keď sa dostane do styku s baktériami na povrchu pokožky. Plne tak postačí využiť prírodné účinky kamenca a esenciálnych olejov obsiahnutých v guličkovom dezodorante.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím