URTEKRAM 1602 5765228835890

Deodorant roll on bez parfumácie 50ml BIO, VEG

5,69 €
skladom (info)

Guľôčkový deodorant bez pridanej parfumácie spoľahlivo eliminuje vznik telesného zápachu a súčasne sa stará aj o tú najcitlivejšiu pokožku vďaka obsahu rastlinného glycerínu. Kamenec prirodzenou cestou bráni nadmernému poteniu bez toho, aby dochádzalo k upchávaniu pleťových pórov či dokonca podráždeniu pokožky.

Deo roll-on je natoľko účinný vďaka obsahu kamenca. Ten má skvelé antibakteriálne účinky, pôsobí adstringentne, ľahko sťahuje pleťové póry, a bráni tak nadmernému poteniu. Dezodorant sa zároveň stará o jemnú pokožku namáhanú holením, upokojuje ju a bráni začervenaniu aj nepríjemnému svrbeniu.

Dezodorant pôsobí prirodzenou cestou, zbytočne neupcháva pleťové póry ani nespôsobuje podráždenie citlivej pokožky podpazušia. Iba ničí baktérie vyskytujúce sa v podpazuší a spôsobujúce nepríjemný zápach. Pot sám o sebe totiž nie je cítiť, stáva sa tak až v okamihu, keď sa dostane do styku s baktériami na povrchu pokožky. Plne tak postačí využiť prírodné účinky kamenca obsiahnutého v guličkovom dezodorante.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, , so sídlom , IČO: , ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely av prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím