Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852214 8586021852214

Citrón prírodný esenciálny olej

4,58 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Citrón má osviežujúcu a oživujúcu vôňu, ktorá rozjasňuje ducha a očisťuje myseľ. Je silným antioxidantom, stimuluje tvorbu bielych krviniek, zvyšuje produkciu lymfocytov a tým podporuje imunitný systém. Citrónový esenciálny olej má osviežujúcu vôňu, o ktorej sa predpokladá, že stimuluje pečeň a má mierne utišujúce účinky.ÚČINKYVšeobecnéenergizujúcioživujúciStarostlivosť o pokožkuposilňuje nechty a vlasyneutralizuje mikróby a plesneznižuje stratu vlhkostiobnovuje žilovú cirkuláciupodporuje hojenie tkanívodpudzuje hmyzznižuje začervenanieznižuje opuchreguluje nadmernú tvorbu mazuUrčené pre: mastnú pokožku, akné, koperóznu kožu, kŕčové žily, celulitíduImunitný systémneutralizuje mikróbyzmierňuje svalové napätiezmierňuje bolesti hlavy spôsobené preťaženímDýchací systémstimuluje prieduškyObehový systémpriaznivo pôsobí na voľný tok krvipomáha zmierniť stresNervový systémpovznášajúcizlepšuje náladuznižuje duševnú únavučistí myseľzvyšuje koncentráciuEnergetikaCitrónový olej má "vysoké vibrácie", ktoré môžu zdvihnúť ducha a prekonať duševnú únavu. Citrónový olej veľmi dobre uvoľňuje myseľ a hovorí sa, že pomáha pri rozhodovacom procese bez toho, aby nadhodnocoval myseľ. Môže byť veľmi upokojujúci pre tých, ktorí sú emočne preťažení.Spolu s ružovým olejom môže pomôcť otvoriť srdce tým, že zmierni obavy z emocionálnej angažovanosti. BEZPEČNOSŤVšeobecne netoxický, nedráždivý. Senzitivita sa môže vyskytnúť u niektorých ľudí. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Citrónový esenciálny olej spolu s ostatnými citrusmi je fotosenzitívny, preto ho nepoužívajte na pokožku, ktorá bude vystavená slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu po dobu 72 hodín po aplikácii. Pri tehotenstve a dojčení sa odporúča konzultácia s lekárom.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím