Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Tuli A Tuli Laboratories 8586021852054 8586021852054

Borovica prírodný esenciálny olej

5,00 €
skladom (info)

100% esenciálny olej Borovica má jemnú arómu zelených lesov a pomáha zmierniť psychický stres a úzkosť, odstrániť nežiaduce pachy a oživiť telo a myseľ. Limonén, dipentén a bornylacetát sú hlavnými zložkami zodpovednými za jeho antimikrobiálne vlastnosti. Borovicový esenciálny olej sa v herbálnej medicíne používa už celé stáročia. Jedným z využití bolo pridanie do kúpeľov na zmiernenie nervového vyčerpania a porúch obehového systému. Takisto má blahodárne účinky na dýchaciu sústavu.ÚČINKY Zažívacie ústrojenstvopomáha udržiavať zdravú funkciu žlčníkapodporuje močeniepomáha udržiavať činnosť obličiekpomáha pri čistení a detoxikácii telaLymfatický systémstimuluje zdravú funkciu nadobličieknormalizuje a reguluje systémy v teleumožňuje telu vyrovnať sa so stresomDýchacie ustrojenstvoneutralizuje mikróbypomáha pri vykašliavanístimuluje prieduškyStarostlivosť o pokožkupomáha liečiť ranypodporuje regeneráciu buniekzvyšuje lokálny krvný obehpomáha pri čistení ránneutralizuje mikróbyznižuje potenieneutralizuje hmyz / parazityodpudzuje hmyzMuskuloskeletálny systémznižuje nepríjemné zmyslové zážitkyupokojuje boľavé svaly, šľachy a kĺbyznižuje opuchNervový systémstimuluje nervový systémznižuje únavu a nervové vyčerpanieznižuje nepríjemné nervové zážitkyzmierňuje úzkosťznižuje stresObehový systémstimuluje prietok krvizlepšuje prekrvovanie v končatináchzvyšuje cirkuláciuznižuje apatiuOsobnosťBorovicový olej sa môže použiť na vyčistenie meditačného priestoru, najmä ak sa priestor používa aj na iné účely. Vštepuje pozitívnosť a obnovuje sebadôveru. Energetický olej z borovice sa odporúča užívať v čase rekonvalescencie alebo po ochorení, keď je telo oslabené alebo pod ťažkým psychickým stresom.BEZPEČNOSŤVšeobecne netoxický a nedráždivý. Je pravdepodobné, že olej z Borovice je potenciálne dráždivý, v prípade ak je oxidovaný, nie čerstvý. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Ak ste tehotná, pred použitím sa poraďte s lekárom.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím