Vážení zákazníci, práve vylepšujeme e-shop a jeho funkcie, aby sme pre Vás vytvorili ešte lepší priestor a zážitok z nakupovania. Z toho dôvodu momentálne neprijímame a nevybavujeme objednávky. Radi Vás opäť uvítame po ukončení úprav. Ďakujeme za trpezlivosť a tešíme sa na Vás.

Ďakujeme
Tím All-cosmetics

x
Kompava 697 8586011213681

Amino 2500, 2500 mg/200 tbl

24,20 €
skladom (info)

 

Amino 2500 v tabletovej forme s rôznymi bielkovinovými mikrofrakciami, ktoré sú biologicky vysoko aktívne a dokážu až niekoľkonásobne urýchliť tvorbu svalovej hmoty, čím sa dosiahne okamžitý anabolický efekt. Napomáhajú ochrane a rastu svalovej hmoty a regenerácii organizmu. Pozitívne ovplyvňujú športovú výkonnosť a zabezpečujú pozitívnu dusíkovú bilanciu. Jeho užívaním nedochádza k žiadnym stratám a svalovým úbytkom.

 

BALENIE:

 

200 tbl (2500 mg) / 700 tbl (2500 mg)

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

 

V závislosti od náročnosti tréningu, telesnej hmotnosti a užívania iných proteínových doplnkov, doporučujeme rozdeliť dávky:

 

 

 

 

    • Medzi jednotlivé jedlá (pre zvýšenie denného príjmu kvalitných bielkovín)

 

    • Ineď po tréningu (v tejto dobe je intenzita obnovy svalových bielkovín najvyššia)

 

    • Pred spaním (môže sa pozitívne ovplyvniť účinnosť rastového hormónu, ktorý je zodpovedný za stavbu a silu svalových buniek): minimálna dávka 3 až 5 tabliet denne

 

    • Odporúčaný denný príjem bielkovín na efektívny a rýchly nárast svalovej hmoty je 2 g na 1 kg telesnej hmotnosti

 

    • Deti od 8 rokov: 3 až 5 tabliet denne v závislosti od náročnosti tréningu

 

 

 

 

ZLOŽENIE:

 

Srvátkový proteínový koncentrát (2,3 g), prídavné látky: fosforečnan divápenatý, fosforečnan trivápenatý, stearan horečnatý.

 

UPOZORNENIE:

 

Nevhodné pre deti do 14 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.


MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím