Allnature 13982 8595670000000

Allnature Kotvičník bylinné kapky 50 ml

skladom > 100 0.5kg (info)


Produkt už nie je v predaji.

Kotvičník zemný bol dôležitou bylinou už v antickom Grécku. Dnes ho poznajú predovšetkým kulturisti, športovci a nadšenci do fitness. Kotvičník, latinsky Tribulus terrestris však zaslúži pozornosť každého, kto sa snaží o zlepšenie obranyschopnosti organizmu, alebo chce zvýšiť svoj sexuálny apetít a udržať si vysokú hladinu testosterónu. Pre nesporné prednosti byliny sa v priebehu času začali o kotvičník zaujímať aj vedci a laboratóriá. Štúdie odhalili vysoký obsah saponínov, flavonoidov, alkaloidov, steroidov, glykozidov, tanínu a vitamínu C. Je len na vás, či našu Allnature kotvičníkovú tinktúru zvolíte pre zvýšenie chute na sexuálne hrátky, alebo sa snažíte komplexne harmonizovať vlastné telo a jeho kondíciu. Kotvičník je bezpochyby bylinou tretieho tisícročia, prírodným afrodiziakom a malým zázrakom, ktorý je vhodný pre mužov aj ženy, a to v každom veku.

Pri dodržiavaní odporúčaného množstva navyše neboli pozorované žiadne vedľajšie účinky kotvičníka. Iba pri užívaní nalačno sa môžu dostaviť črevné ťažkosti a nevoľnosť.

Upozornenie:
Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné s dojčiacou ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Dávkovanie:
2–3 x denne 15–30 kvapiek. Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja. Užívajte 2 mesiace v jednom cykle a potom aspoň na 14 dní vysaďte. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Zloženie:
voda, jemný lieh (obsah liehu je minimálne 35 obj. % alk.), Tribulus terrestris (Kotvičník zemný štandardizovaný extrakt – 5 g / 100 ml extraktu).

Obsah:
50 ml

1 dávka (1–2 ml) 50–100 mg extraktu kotvičníka, odporúčaná denná dávka: nie je stanovené.

Výrobca:
Allnature s.r.o., Brezhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.

MenuX

Prevádzkovateľ webu, spoločnosť Shopion s.r.o., IČO: 06919324, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné na fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu aj na personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím